Haberler

30 Kasım 2015

Başbakan Yardımcımız Doç. Dr. Yalçın Akdoğan TİKA'yı Ziyaret Etti

Başbakan Yardımcımız Doç. Dr. Yalçın Akdoğan, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı’nı ziyaret ederek TİKA Başkanı Dr. Serdar Çam’dan kurumun faaliyetleri ile ilgili bilgi aldı.

64. Hükümetin kurulmasıyla birlikte Başbakan Yardımcılarının görev alanları belli olmuş ve bu kapsamda Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı, Vakıflar Genel Müdürlüğü ve Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’ndan (AFAD) Başbakan Yardımcısı Doç. Dr. Yalçın Akdoğan’ın sorumlu olacağı açıklanmıştı.

TİKA’yı ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Doç. Dr. Yalçın Akdoğan, TİKA Başkanı Dr. Serdar Çam ve TİKA Başkan Yardımcıları tarafından karşılandı. Ziyarette, Başbakan Yardımcısı Doç. Dr. Yalçın Akdoğan, TİKA Başkanı Dr. Serdar Çam’dan TİKA faaliyetleri ile ilgili bilgi aldı. Görüşmenin ardından Başbakan Yardımcısı Doç. Dr. Yalçın Akdoğan kurum yöneticileri ile de bir araya geldi. 

Sonraki Haber

Somali Cumhuriyeti Yargıçlarına Türk Yargı Sistemi Tanıtıldı

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı ile Türkiye Adalet Akademisi işbirliğinde Somali Cumhuriyeti Yüksek Yargı Mensuplarına yönelik olarak Ankara’da Türk Yargı Sistemi ve İşleyişine ilişkin mesleki seminer ve çalışma programı düzenlendi. Somali’de birçok alanda önemli...