Haberler

28 Nisan 2015

Arnavutluk Başbakanlık İletişim Departmanı ve Kriz Yönetim Merkezi’ne Donanım Desteği

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) Arnavutluk Cumhuriyeti Başbakanlık İletişim Departmanı ve Kriz Yönetim Merkezi’ne donanım desteğinde bulundu.

TİKA Arnavutluk’ta faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Başbakanlık İletişim Departmanı ve Kriz Yönetim Merkezi Müdürü ve Başbakan Baş Danışmanı Endri Fuga, Koordinatörlüğümüzü ziyareti esnasında Başbakanlık bünyesinde faaliyette bulunacak bir Kriz Yönetim Merkezi’ne ihtiyaçları olduğunu ifade ederek destek talebinde bulundu. TİKA tarafından uygun bulunan talep doğrultusunda, etkin bir yönetim anlayışının uygulanmasına yönelik olarak, bilgisayar, ses sistemi, televizyon, mobilya gibi ihtiyac duyulan malzemelerin temini  gerçekleştirilerek yetkililere teslim edildi.

Böylelikle Arnavutluk Cumhuriyeti Başbakanlık İletişim Departmanı ve Kriz Yönetim Merkezi’ndeki personelin son derece yüksek standartlarda çalışmasına imkan sağlanarak, merkez bünyesinde halka verilen hizmetlerin iyileştirilmesine de destekte bulunuldu. 

Sonraki Haber

Gine Bissau İdari Reform ve Kamu Çalışma Bakanlığına Donanım Desteği

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) Gine-Bissau İdari Reform ve Kamu Çalışma Bakanlığı’na Büro Malzemesi ve donanım desteğinde bulundu.   Batı Afrika’da yer alan En Az Gelişmiş Ülkelerden (EAGÜ) biri olan Gine Bissau: Ülkede yaşanan...