Duyurular

03 Şubat 2023

TİKA Uzman Yardımcılığı Sınavı Mülakata Girmeye Hak Kazanan Adaylar ve Mülakat Takvimi

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) Uzman Yardımcılığı alımı kapsamında mülakata girmeye hak kazanan adayların listesi aşağıda sunulmaktadır. Mülakata girecek adayların belirtilen tarihlerde Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı GMK Bulvarı No:140 Anadolu Meydanı Çankaya/ANKARA adresinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

 

Sınav Bölümü

Grup No

Sıra No

TCKN

Ad

Soyad

KPSS

Mülakat Tarihi ve Saati

Maliye

1

1

17******96

FURKAN EMRE

ÇALIŞKAN

85,85722

 

13.02.2023 / 10.30

 

Maliye

1

2

44******12

OĞUZHAN

BAYTOK

84,75016

Maliye

1

3

20******60

NOYAN

ATİLLA

82,8284

Maliye

1

4

14******60

İSMAİL

NAZLIAY

76,99518

 

Sınav Bölümü

Grup No

Sıra No

TCKN

Ad

Soyad

KPSS

Mülakat Tarihi ve Saati

Uluslararası İlişkiler

2

1

47******12

MEHMET

YAVUZ

99,53544

13.02.2023 / 14.30

Uluslararası İlişkiler

2

2

20******30

SEDAT OZAN

KURT

97,73373

Uluslararası İlişkiler

2

3

15******28

EREN

KÖYLÜ

95,42967

Uluslararası İlişkiler

2

4

48******72

TUNAHAN

KOÇ

94,43663

 

Sınav Bölümü

Grup No

Sıra No

TCKN

Ad

Soyad

KPSS

Mülakat Tarihi ve Saati

Hukuk

3

1

28******50

BATUHAN

GÖRÜCÜ

94,82219

14.02.2023 / 10.30

Hukuk

3

2

41******10

GÖKHAN

URLU

91,45361

Hukuk

3

3

61******78

EZGİ

GÖKÇE

91,0874

Hukuk

3

4

66******12

İBRAHİM ETHEM

GÜROL

90,36318

 

Sınav Bölümü

Grup No

Sıra No

TCKN

Ad

Soyad

KPSS

Mülakat Tarihi ve Saati

 
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

4

1

49******10

MİRZA MEHMET

YÜCEL

94,61907

14.02.2023 / 14.30

 

 

 
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

4

2

16******12

ZİYA

BAŞAĞAÇ

89,51014

 
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

4

3

17******64

HALENUR

ÖZERDEM

88,11727

 
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

4

4

63******62

ÇAĞRI

YAĞMUR

86,32757

 

Sınav Bölümü

Grup No

Sıra No

TCKN

Ad

Soyad

KPSS

Mülakat Tarihi ve Saati

Makine Mühendisliği

5

1

10******26

SERDAR

SÖZEN

89,83043

 

 

15.02.2023 / 10.30 

 

Makine Mühendisliği

5

2

11******24

MUHAMMET

BOZKURT

87,87944

Makine Mühendisliği

5

3

38******96

HÜSEYİN ANIL

ÖZTÜRK

86,0086

Makine Mühendisliği

5

4

23******20

FATİH

YAŞAR

83,5701

Sınav Bölümü

Grup No

Sıra No

TCKN

Ad

Soyad

KPSS

Mülakat Tarihi ve Saati

Makine Mühendisliği

5

1

41******94

KADİR

TOSUN

82,82999

15.02.2023 / 14.30

Makine Mühendisliği

 5

2

21******88

HÜMEYRA

KUZGUN

82,51785

Makine Mühendisliği

 5

3

18******24

BERKALP

KASIMOĞLU

80,56163

Makine Mühendisliği

 5

4

17******96

MERTCAN

PEHLİVAN

77,17998

 

Sınav Bölümü

Grup No

Sıra No

TCKN

Ad

Soyad

KPSS

Mülakat Tarihi ve Saati

İnşaat Mühendisliği

6

1

21******36

İBRAHİM FURKAN

BEKTAŞ

94,8569

16.02.2023 / 10.30

İnşaat Mühendisliği

6

2

54******08

EGEMEN

BABAİBAN

94,19563

İnşaat Mühendisliği

6

3

17******78

MUSTAFA

ERDAL

92,17465

İnşaat Mühendisliği

6

4

61******02

MUAZZEZ ÖZLEM

GÜLSEROĞLU

91,79918

Sınav Bölümü

Grup No

Sıra No

TCKN

Ad

Soyad

KPSS

Mülakat Tarihi ve Saati

İnşaat Mühendisliği

6

1

14******96

MEHMET ÇAĞLAYAN

YILMAZ

91,30869

16.02.2023 / 14.30

İnşaat Mühendisliği

6

2

19******98

EMRE CAN

ATALAY

90,98316

İnşaat Mühendisliği

6

3

18******10

AHMET CAN

OTLU

90,74532

İnşaat Mühendisliği

6

4

31******76

HATİCE

ÇİFTÇİ

90,17898

 

Sonraki Haber

TİKA ve Türk Kızılay'ının Sudan'daki Mesleki Eğitim Desteği Sürüyor

TİKA ve Türk Kızılay'ının Sudan'daki Mesleki Eğitim Desteği Sürüyor